Set kuzhine 12 Pjese

L8,990

Ne gjendje

 • Seti Home Vero eshte nje set fantastik enesh, 12 cope .Te forta dhe cilesi e larte. Per te gjitha kuzhinat shtepi apo restorant.
 • Nje set I dobishem dhe praktik per kuzhinen tuaj.
 • 5 Tenxhere te madhesive te ndryshme
 • 5 Kapaket perkates me qelq te temperuar cilesi e larte
 • 1 Tigan i thellle qe gatuan mbi sobe dhe futet ne furre
 • 1 kapak Qelqi enkas per tiganin
Compare
Kategori: Tag:
 • PERSE JU DUHET NJE SET CELIK&INOX NE KUZHINEN TUAJ:
 • sepse kanë:
 • 5 shtresa fundore- gatim 5 here me i shpejte
 • Cilesi Superiore Celik Inoks
 • Kursim energjie deri ne 38 %
 • Doreza te ridesignuara ne versionin me modern dhe te sigurte
 • Lahen edhe ne lavastovilie
 • Perdoren ne cdo sobe: Elektrike, halogjen, Induksion, Gas

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Set kuzhine 12 Pjese