Set kuzhine 12 Pjese – HomeVero

L8,990.00

Ne gjendje

  • Seti Home Vero eshte nje set fantastik enesh, 12 cope .Te forta dhe cilesi e larte. Per te gjitha kuzhinat shtepi apo restorant.
  • Nje set I dobishem dhe praktik per kuzhinen tuaj.
  • 3 Tenxhere
  • 1 Tigane
  • 1 Qumeshtore
  • 5 kapak Qelqi
  • 2 Mbajtese Bakeliti Celik Inoks
Compare
Kategori: Tag:
Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Set kuzhine 12 Pjese - HomeVero