Set kuzhine 10 Pjesë

L7990

Ne gjendje

Sa shume dashuri ju sjell seti HomeVero me Plot 10 ene Kuzhine ne 1 paketim te vetem.

?Ne paketim do te gjeni:
   ✅3 tenxhere + 3 kapak perkates: 6.1 liter, 3.6 liter, 2.6 liter
   1 Kosh Per skuqje
   ✅1 Mbajtese te koshit Per skuqje

Compare
Kategori: Tag:
  • 5 shtresa fundore- gatim 5 here me i shpejte
  • Cilesi Superiore Celik Inoks
  • Kursim energjie deri ne 38 %
  • Doreza te ridesignuara ne versionin me modern dhe te sigurte
  • Lahen edhe ne lavastovilie
  • Perdoren ne cdo sobe: Elektrike, halogjen, Induksion, Gas

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Set kuzhine 10 Pjesë