Serum per rrathet e Syve

L2490L6990

Ne gjendje

CFARE PERMBAN LINJA HARMONY ?
Prania e alantoines ne krem realizon rigjenerimin e shenjave,plageve dhe rikthen elasticitet ne lekure
Permban Glicerine e cila than yndyren e tepert dhe zhduk aknet ne cdo lloj lekure apo moshe.
Permban Cera Alba e cila krijon shtrese mbrojtese ne lekure duke rikthyer elasticitetin nderkohe qe prania e vajit te lulediellit ne permbajtje ushqen lekuren dhe e hidraton.
Permban Acid Glikolik, Vitamina dhe Minerale te cilat Luftojne radikalet e lira.

Nuk permban: alkool, silicon,kolorant, parfum.

*Si perdoret Serumi i pjeses se poshtme te syrit: *
Hidh 1 ose 2 pika ne secilen ane.Nëse produkti prek syrin,te lahet me uje te rrjedhshem.
Efekt I menjehershem zbardhues dhe relaksues i qeskave te syrit!

Compare
Kategori: Tag:

Menu

Serum per rrathet e Syve