Scratch Solution

L6,990

Ne gjendje

Scratch Solution
Nje nder produktet me te shitura I cili realizon gjithshka qe premton
Zhduk gervishtjet dhe njollat ne makine.
Njollat mund te jene te shkaktuara nga perplaset, celsat, gevishtje nga me te veshtirat
Nuk ka rendesi ngjyra e makines apo vjetersia e gervishtjes
Ne paketim do te gjeni: aplikuesin I cili punon me bateri 4 AA, sfungjerin, 2 shishe secila nag 100g, microfiber qe lahet lehtesisht
Vendosni lengun mbi aplikues, ndize aplikuesin, dhe mbajeni mbi gervishtje deri sa te shihni ndryshimin me sy te lire

Shfleto listen e deshirave
Shfleto listen e deshirave
Compare

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Scratch Solution