Scratch Solution

L3990L6990

Ne gjendje

Scratch Solution
Nje nder produktet me te shitura I cili realizon gjithshka qe premton
Zhduk gervishtjet dhe njollat ne makine.
Njollat mund te jene te shkaktuara nga perplaset, celsat, gevishtje nga me te veshtirat
Nuk ka rendesi ngjyra e makines apo vjetersia e gervishtjes
Ne paketim do te gjeni: aplikuesin I cili punon me bateri 4 AA, sfungjerin, 2 shishe secila nag 100g, microfiber qe lahet lehtesisht
Vendosni lengun mbi aplikues, ndize aplikuesin, dhe mbajeni mbi gervishtje deri sa te shihni ndryshimin me sy te lire

Compare
Kategori: Tag:

Zgjidhja për gërvishtjet e makinës

Sistemi i riparimit të gërvishtjeve dhe shenjave të makinave + Thithëse me vakuum për makinën tuaj!

Ofertë me vlerë të madhe televizive :

2 shishe Scratch Solution + një mini-fshesë me vakuum

Gjithçka që ju nevojitet për makinën tuaj, brenda dhe jashtë!

Zgjidhja për gërvishtjet&shenjat

Përmirëson gërvishtjen, shpërndan në mënyre homogjene  bojën e makinës

Fshesë me korent dore për makinën tuaj

Sjell teknika profesionale në përdorim shtëpiak

Formula 2 x, aplikues me sfungjer, furçë llustruese,furça pastruese dhe mini vakum

Vetëm 3990 L

Sistemi i riparimit të gërvishtjeve të makinave plus mini-fshesë me vakuum portative për makinën tuaj !

Ky produkt me një ofertë promocionale në TV ju jep sistemin e jashtezakonshem për pastrimin dhe llustrimin e shenjave nga jashte por dhe pastrimin e  brendshëm të makinës, kështu që makina juaj mund të duket si e re, brenda dhe jashtë, gjatë gjithë kohës dhe kjo falë kësaj blerje fantastike dhe ekonomike !

Zgjidhja e Scratch-it është një sistem unik për riparimin e gërvishtjeve të bojrave të makinave që përmirëson gërvishtjet dhe papërsosmëritë e tjera të bojrave, si dhe pastrimin, lustrimin dhe përfundimin e bojës tuaj në një standard të ekspozitoreve të show room-eve gjigandë të makinave.

Scratch Solution

Shpikësit e Scratch Solution kanë përshtatur të njëjtën teknologji  fërkimi që profesionistët përdorin , duke e servirur per ju në një version kompakt, të lehtë për t’u në shtëpi!

Sekreti gjëndet tek aplikuesi i Scratch Solution dhe formulës unike me mikrogrimcat.

Kur Scratch Solution prek në sipërfaqen e dëmtuar, rrotullimet super të shpejta të aplikuesit shkaktojnë fërkime dhe gjenerojnë nxehtësi. Scratch Solution heq bojën në të dyja anët e sipërfaqen së dëmtuar,  dhe e bën atë më të lëmuar. Mjafton të vendosni formulën në mjetin aplikues dhe të shikoni se si do të aplikojë në sipërfaqen e dëmtuar.

Fshesë thithese 12V makinash me furçë rrëshqitëse

Kjo fshesë me thithje, e lëvizshme me dorë, është mënyra ideale për të pastruar thërrimet, pluhurin, qimet e kafshëve shtëpiake dhe mbeturina brënda ambientit të automjetit tuaj sa herë që të keni nevojë, kudo & kurdo .

Me një kabllo që mund të zgjatet  deri në 2.75m, mund të arrijë deri në pjesën e prapme të makinës suaj, ka gjithashtu një kokë të kthyer për të arritur thellë në mes të vendeve të makinës suaj dhe në çdo cep dhe çarje ku mund të grumbullohen papastërtitë dhe rrëmujat.

Plus, sepse është mundësuar te furnizohet nga vendi ku ndizen cigaret  me fuqi 12 V nuk do të shqetësoheni kurrë për bateritë ose prizat. Mund të pastroni thërrime, qime dhe rrëmujë sa herë, dhe kudo që të ndodhë.

Aplikuesi me shpejtësi të lartë për t’i “hequr” ato shenjat apo gervishtje

Rrotullimi me shpejtësi të lartë të mjetit aplikues aktivizon mikrogrimcat të formulës që shkojnë thellë në gërvishtje, duke u përzier me bojën dhe duke përmirësuar shfaqjen e gërvishtjeve sipërfaqësore, shenjat e lëkundjeve dhe papërsosmëritë e tjera të bojës, për të lënë një shkëlqim të shkëlqyeshëm të lartë.  Lëvizja super e shpejtë shkakton fërkime dhe krijimin e nxehtësisë. Formula, në kombinim me zonën e ndezur, bën që punimet e bojës rreth gërvishtjes të lëmohen duke e bërë sipërfaqen të lëmuar dhe të sheshtë duke e bërë siperfaqen e makinës suaj të duket përsëri si e re.

 

Informacion shtesë

Bateritë

4 x AA

Dimensions Paketimi

28×17.5×7.5cm

Fuqia

Fshesa me thithje : 60W/12v, Aplikuesi : 6v

Permbajtja në paketim

2 x shishe formule Sctratch, 1 x aplikues, 1x sfungjer x 1 furçë lustruese x 1 furçë x 1 fshesë me thithje

Pesha

Shishet & aplikuesi : 640g. Fshesa me vakuum

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu