Savormatic Grill

6,900.00L9,900.00L

Ne gjendje

Zgare profesionale, me copeza guri e cila duhet tiu shoqeroje kudo qe ndodheni: Piknik, Darke mes miqsh, Mengjes familjar!

1 x Savormatic Grill (40x23cm)
1 x Liber me gatime
1 x Japanese Cooking Set (Japanese knife + Japanese spatula + Nigiri tong + Wooden spatula + Sushi mat

Compare
Kategori:
 • Zgare 40 cm, inovacion dhe risi nga Marka e mirenjohur Savormatic,lider ne industrine e kuzhines.
  Zgare profesionale, me copeza guri e cila duhet tiu shoqeroje kudo qe ndodheni: Piknik, Darke mes miqsh, Mengjes familjar!
  Ushqimi nuk ngjitet, ndaj do te eleminoni totalisht perdorimin e yndernes dhe karbohidrateve
  Zgara eshte rezistente, ndaj mund te prisni ushqimin me thike siper saj, pa rrezikuar zgare
  Permban kontenier ku shkarkohen yndyrnat e shkarkuara nga ushqimi i zgares, duke na ndihmuar keshtu per nje ushqim te shendetshem
  Permban Termostat pra temperatura eshte e vete-kontrollueshme, pra zgjidhni vet temperaturen ne pershtatje me ushqimin qe do te ngohni
  Pastrohet lehte, vetem me nje pecete te thjeshte
  Priza eshte e levizshme, pra shnderrohet nga zgare ne Tabaka te cilen e vendosni mes tryezes ku ndodheni

Informacion shtesë

Fuqia

1500W

Permasat

40 x 23 cm

Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

6,900.00L9,900.00L

Shtoje ne shporte