Saunactive

L3,990.00L4,990.00

Ne gjendje

Fasho abdominale SAUNACTIVE eshte nje aksesore fitnesi per femra dhe meshkuj me efekt sauna

EShtë një aksesor që rrit djersitjen në zonën e barkut, duke ruajtur nxehtësinë e prodhuar gjatë aktivitetit fizik dhe përshpejton e metabolizmit. Eliminoni toksinat dhe ju ndihmon te humbni yndyrën e barkut për një stomak të sheshtë!
Provoni këtë aksesor që promovon humbjen e yndyrës së barkut! SAUNACTIVE është ideal për tu veshur gjatë stërvitjes ose gjate te gjitha llojeve te ushtrimeve fizike, nga ato me te lehta deri tek ato me te rëndat.

Promovon djegien e dhjamit termogjen falë rritjes së temperaturës së trupit gjatë përdorimit.

Compare
Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Saunactive

L3,990.00L4,990.00

Shtoje ne shporte