Sauna 2ne1

L1900L2990 (-36%)

Ne gjendje

Ndotja e ajrit ndikon negativisht në lëkurën tuaj dhe në dukjen tuaj
Lëkura e thatë,rrudhat,skuqje dhe pigmentim të lëkurës janë të gjithë këto rezultat i jetesës në një mjedis urban,ku për çdo ditë jemi në kontakt me dioksid të azotit,ozon ,thërmia të vogla si dhe materje tjera të dëmshme.

Pastroni poret ne thellësi pas nje trajtimi me avull!
Pastruesi me vacuum është tepër praktik ne kushtet e shtepise!

Compare
Kategori:

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Sauna 2ne1

L1900L2990 (-36%)

Shtoje ne shporte