Power Spin

L990L3990 (-75%)

Ne gjendje

Powerspin: Ideali per Biceps, Triceps, Abs!
I fuqishem, eficent per stervitje te pjeses se siperme te trupit dhe kraheve!
Tonifikon ne menyre te menjehershme dhe krijon muskuj edhe ne zonat me te pergjumura!
Gjithshka varet nga shpejtesia e rrotullimit te Topit ne brendesi!
Me rezistence isometrike ngacmon ne menyre te menjehershme fibrat e muskujve
E vogel, e lehte, vjen me ju kudo ndodheni per tu ushtruar!
Perdoret per femra dhe meshkuj ne cdo moshe
Ndryshimet do te verehen Brenda 30 diteve pasi jeni ushtruar rregullisht

Compare
Kategori: Tag:

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Power Spin

L990L3990 (-75%)

Shtoje ne shporte