Power Bed

L21990L24990

Ne gjendje

POWER BED-KTHE CDO DYSHEK NE ORTOPEDIK
PRODUKT I RI-EKSKLUZIV ne BCTV
Produkti i  RI

Vjen 3 dite pasi ta prenotoni.
Power BED per krevat tek
Power BED QUEEN-per krevat dopio standart
Mundesi blerje me keste me 0 % komisione shtese !

Na shkruani ne inbox “Dua Power BED dopio /tek”-menjehere menaxheri I departamentit ju pergjigjet !
0676009090
0676008181
0676003434

Compare
Kategorite: , Tag:

POWER BED-KTHE CDO DYSHEK NE ORTOPEDIK

PRODUKT I RI-EKSKLUZIV ne BCTV

 • Alternativa e rregullueshme per lartësine e dyshekut.
 • Alternativa e përballueshme për shtretërit e shtrenjtë ortopedike si në spital.
 • Kthen çdo shtrat te zakonshem në një shtrat të rregullueshëm vetëm me prekjen e një butoni!
 • Rrafshohet kur nuk përdoret, duke eleminuar ruajtjen e rrudhave ne dysheket me shkume presuese.
 • Lartësia e kokës ndihmon në eleminimin e :
 1. reflukseve te stomakut naten
 2. bllokimin e hundës
 3. gërhitjen.
 • E shkëlqyeshme për sherbim infermieresh per te moshuarit
 • E shkëlqyeshme për të lexuar ose shikuar TV në shtrat.
 • Ngre kokën e shtratit tuaj deri në 66 cm dhe mund të ngrejë deri në 400 kg peshe trupore.
 • Instalimi tepër i lehtë, vendoset në më pak se 2 minuta.
 • Punon me të gjitha dyshekët përveç atyre me uje.
 • Kontrolli i telekomandez eshte me drite për përdorim gjatë natës.

Produkti i  RI

Vjen 3 dite pasi ta prenotoni.
Power BED per krevat tek
Power BED QUEEN-per krevat dopio standart
Mundesi blerje me keste me 0 % komisione shtese !

Na shkruani ne inbox “Dua Power BED dopio /tek”-menjehere menaxheri I departamentit ju pergjigjet !
0676009090
0676008181
0676003434

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu