Pillow Chillmax

L1900L4990 (-62%)

Ne gjendje

E kush nuk e ka provuar te mbulohet nga djerset naten, te ndjehesh nxehte kur duhet te punosh me laptopbi gjunje…sikletin e qendrimit gjate ne makine ne sediljet qe nxehtesi clirojne…
Gjumi nates nuk eshte i rehatshem ? 🤔 Vapa ju stermundon ?? 🙌 Erdhi zgjidhja per ju !! 🙌 ChillMax Pillow me gel-memory Gjithmone i fresket ,nuk ju lejon te djersini …fantastik per nje gjume te qete dhe te embel 👉 freski absolute 👉qetesi 👉relaks
Djerse dhe Gjume i Shqetesuar?
ChillmaxPillow Ju vjen ne ndihme:
-Me xhel vetftohes ne cdo cast gati
-Perdore si Jastek,Mbeshtetese, freskuese
-Lehtesisht e transportueshme
-Permasat 51 cm x 33.5 cm

Compare
Kategori: Tag:

Informacion shtesë

Përmasa

51 x 33.5 Cm

Ngjyra

Blu

Materiali

Gel Vetftohes

Perdorimi

Jastek,Mbeshtetese, Freskuese

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Pillow Chillmax

L1900L4990 (-62%)

Shtoje ne shporte