Perfect Leggins

L1900L3990

Ne gjendje

Leggings anti celulit, i dhurojnë forma trupit, lejojne qarkullimin e ajrit duke eleminuar skuqjen e lëkurës.

Material me hoje qe siguron qarkullimin e ajrit
Xhepa anësor
Masa gjëndje: S-M-L-XL
Redukton skuqjen dhe celulitin
Efekt modelues dhe formësues
3 ngjyra : Gri, te Zeze, Roze

Pastro
Compare
SKU: N/A Kategorite: , Tag:

PERFECT  Leggings

Leggings anti celulit, i dhurojnë forma trupit, lejojne qarkullimin e ajrit duke eleminuar skuqjen e lëkurës.

Material me hoje qe siguron qarkullimin e ajrit

Xhepa anësor
Masa gjëndje: S-M-L-XL
Redukton skuqjen dhe celulitin
Efekt modelues dhe formësues
3 ngjyra : Gri, te Zeze, Roze

LEGGINGS Modeluese Anti-Celulit

Sekreti qendron ne materialin me hoje i disenjuar per te fshehur problemet ne trup dhe lekure.Qepja e stiluar ne pjesen e pasme dhe beli i lartë siguron mbeshtetje maksimale per abdominalin dhe te pasmet, duke i bere perfekte keto strece si per relax ashtu edhe per stervitje.

Janë kaq të rehatshme dhe të buta, do t`I ndjeni si një lëkurë e dytë!

Të REHATSHME dhe me STIL  

Streçet Perfekte jane dizenjuar specifikisht per tju falur rehati ne cdo levizje pa ju kompleksuar

Bel i LARTE  

Streçet perfekte jane disenjuar me bel te larte i cili ju mbledh dhe pjesen e abdominalit

Modelon belin dhe ngre te pasmet duke ju dhuruar linja perfekte

Disponojme 3 ngjyrat
Roze
Te zeza
Gri

PERFECT LEGGINGS KANE XHEPA

Bli tani ose lexo pershtypjet e klienteve

Efekt Push Up

PERFECT LEGGINGS  kane bel te lartë, material me hoje dhe strukture push up .

Streçet ideale te fitnesit per linja dhe forma që të lënë pa frymë !

BODY LIFTING (lere angl)

Sekreti qendron ne pelhuren e kompresimit me mikrofibra inteligjente poliamide qe integrojne kristalet minerale bioaktive per te fshehur dhe eleminuar edhe celulitin me kokeforte.

Duke zvogeluar celulitin dhe indin yndyror, kofshet dhe kembet tuaja duken te lemuara dhe silueta juaj eshte me e formuar.

Anti-celulit dhe Push-Up
Struktura e hojeve 3D fsheh plotesisht çdo parregullsi ose celulit.Ferkimi me lekuren ndihmon ne reduktimin e celulitit.Qepja speciale ne anen e pasme krijon nje efekt seksi dhe ngre vithet.

Elastike dhe te buta
Materiali kompresues siguron fshehjen e parregullsive dhe thekson  format. Perfect Leggings pershtaten me linjat e te gjitha femrave.

Si nje lekure e dyte

Lejojne qarkullimin e ajrit, shume elastike me rehati ne maksimum

Informacion shtesë

Ngjyra

E Zezë, Gri, Rozë

Menu

Perfect Leggins