One Power Readers

L1900L4990

Ne gjendje

Syzet Korigjojne nga +0.5 deri në +2.5 diopter me Autofokus.
Ndani me familjen dhe miqtë tuaj duke perfituar oferten 1+1 vetem 4990 leke!
Lentet optike me Auto Focus dhe fleksibe nga Optic Shkenca jane projektuar per cdo numer nga +0,5 deri ne +2.5 diopter!
Lexoni ekranet e vogla ose ekranet kompjuterike, fusni perin ne gjilpere apo germat e vogla te kutive te ilaceve!
Asnjë syze nuk ndryshon!
Rregullon shikimin nga afer në pikat e forta të ndryshme në varësi të nevojës suaj!
E disponueshme në stilin :
OVALE te zeza
FASHION Lepoard

Pastro
Compare
SKU: N/A Kategori: Tag:

✔ Syzet Korigjojne nga +0.5 deri në +2.5 diopter me Autofokus.
✔ Ndani me familjen dhe miqtë tuaj duke perfituar oferten 1+1 vetem 4990 leke!
✔ Lentet optike me Auto Focus dhe fleksibe nga Optic Shkenca jane projektuar per cdo numer nga +0,5 deri ne +3,5 diopter!
✔ Lexoni ekranet e vogla ose ekranet kompjuterike, fusni perin ne gjilpere apo germat e vogla te kutive te ilaceve!
✔ Asnjë syze nuk ndryshon!
✔ Rregullon shikimin nga afer në pikat e forta të ndryshme në varësi të nevojës suaj!
✔ E disponueshme në  stilin:
✔ Ovale te Zeza

✔ Fashion Leopard

Jeni lodhur nga blerja e syzeve te ndryshme per te lexuar nag afer?
Ju prezantojme One Power Readers te cialt korrektojne ne cast shikimin tuaj dhe pershatten automatikisht duke filluar nga numri 0.5 deri ne 2.5

Syze ideale per shikim nga afer
Syzet me Multi Fuqi– Pershtaten automatikisht sipas nevojes suaj nga 0.5 deri ne 2.5
Lexoni nga afer nje liber, gazeten me shkronja te vogla, ekranin e Kompjuterit, apo pse jo dhe mund te qendisni me gjilperen teper delikate
Nuk nevojitet te perdorni syze te ndryshme, One Power- Syze per te gjithe familjen
Korrekton shikimin per te gjithe
Zgjidhni mes skeletit te plote ose gjysem
Syze Unisex, me 11 versione te stiluara ndryshe
Me One Power Readers, e keni kaq te thjeshte : mjafton ti vendosni dhe shikimi rregullohet ne cast, per cdo perdorues ne cdo numer qe ka shikimin
Keto size korrektojne shikimin tuaj per nga aferper tiu dhuruar fuqine ne shikim, kudo dhe kurdo
Mund ti vendosni kudo qe ndodheni dhe ato fokusohen ne cast duke u pershtatur me shikimin tuaj duke ju qetesuar shikimin dhe ju lehtesuar ate.
Pershtaten per shikim nga + 0.5 deri ne +3.5 dhe per cdo numer te ndermjetem
Tani ju do te keni nje shikim précis ne cast nga afer
Mund te perdoren edhe nese keni vendosur lente
Sekreti eshte Shkenca e optikes me fokus fleksibel
Kjo teknologji mundeson qe secila lente ne syze te mundesoj korrektime per numra te ndryshem nga 0.5 deri ne 2.5
Sapo Syri juaj shikon pertej lentes, lentja gjen automatikisht piken e duhur ku korrektimi pershtatet me syrin tuaj,ndaj dhe ju mund te fokusoheni dhe te lexoni lirshem
Plus qe jane teper rezistente fale skeletit qe hapet 180 grade

Material: Plastik dhe Metal (skeleti)
Mosha e keshillueshme: duke nisur nga 18 vjec
Permbajtja te krahet: Suste qe pershtatet sipas formes se kokes
Dimensioni: 3.8 cm X 14 cm X 15 cm inches
Forma: Harkuar
Aftesi mbrojtese: Rezistente ndaj perplasjeve
Ngjyra e Skeletit: Disa versione
Disenjo e Xhamit : E plote
Materiali I Lenteve te xhamit : Polikarbonate
Oferta : Bli 1+1 vetem per 4990 lek

Informacion shtesë

Dioptria

+0.5 / +2.5

Ngjyra

Klasike te Zeza, Leopard Ovale, Te Zeza Ovale

Brandi

One Power Readers

Material

Plastik dhe Metal (skeleti)

Permbajtja te krahet

Suste qe pershtatet sipas formes se kokes

Materiali I Lenteve te xhamit

Polikarbonate

Dimensioni

3.8 cm X 14 cm X 15 cm

Aftesi mbrojtese

Rezistente ndaj perplasjeve

Vleresimi i pergjithshem

5.00

03
( 3 Vleresime )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

3 Vleresime per kete produkt

 1. 03

  by Artur

  U befasova nga aftësia e syzeve One Power. Unë mund t’i përdor ato për qëndisje, për të përdorur smartphone-in dhe për të lexuar postën time elektronike në kompjuter pa pasur nevojë të shqetësohem për ndryshimin e syzeve disa herë në ditë. Blerje e shkëlqyer!

 2. 03

  by Filip

  Syze të shkëlqyera të ndërtuara me lente të mira. Shumë të rehatshme dhe praktike. Cmimi shumë i ulët në krahasim me atë të xhamave të ngjashëm të shitur në dyqanet optike më habiste, por për fat të mirë i provova dhe i bleva, dhe rezultuan të ishin vërtet të mira! I rekomandoj për ju.

 3. 03

  by Enriko

  Shumë ndryshe nga syzet e zakonshme. Ato janë gjithmonë të përshtatshme, në çdo kohë, praktike për tu vendosur dhe të rehatshme për tu mbajtur me vete, e harroni që i keni rreth qafës dhe mbi të gjitha vetëm një palë janë të mjaftueshme! Nuk janë të forta, ndaj nuk ju shqetësojnë gjate ndryshimit të shikimit nga afër dhe largë. Blerje e shkëlqyer!

Menu

L1900L4990

Shtoje ne shporte