Nutri 1200

L8990L13500

Ne gjendje

Deshironi te permiresoni menyren e ushqimit por jeni teper te ngarkuar gjate dites dhe nuk arrini dot kurre ta realizoni?
Ju prezantojme Nutri 1200, i cili do te ndryshojne menyren se si ju perkujdeseni per shendetin tuaj dhe te familjareve tuaj
Nutri 1200 nuk eshte as blender dhe as shtrydhese e thjeshte.

 • Pastrohet lehtë
 • Thika me 6 tehe te patentuara
 • Gota e madhe 1000 ml
 • Gota e Vogel 800 ml
 • Motor me fuqi 1200 Wat
 • Garanci: 6 muaj
Pastro
Compare
SKU: N/A Kategori:
 • Deshironi te permiresoni menyren e ushqimit por jeni teper te ngarkuar gjate dites dhe nuk arrini dot kurre ta realizoni?
 • Ju prezantojme Nutri 1200, i cili do te ndryshojne menyren se si ju perkujdeseni per shendetin tuaj dhe te familjareve tuaj
 • Nutri 1200 nuk eshte as blender dhe as shtrydhese e thjeshte.
 • Ky produkt ju siguron te gjithe elementet qe ju duhen per nje stil jetese te shendeteshme
 • Mund te fshihni perimet dhe frutat brenda ne nje smoothie te vetem teper te perqendruar dhe i siguroni keshtu femijeve te gjithe perberesit ushqimore qe u nevojiten gjate dites
 • Detoksifikoni trupin tuaj nga kimikatet e padeshirueshme te mbledhura nder vite
 • Eshte i sigurte ndaj mund ta lani edhe ne lavastovilie
 • Fuqia e keti produkti eshte aq e madhe sa therrmon akullin ne cast
 • Nuk ka qene kurre me lehte te jetosh shendetshem
 • Thjesht vendosni produktet, rrotulloje dhe shijoje
 • Perkujdesuni per trupin dhe mendjen fale permiresimit te sistemitimunitar duke marre te gjitha vitaminat esenciale te nevojshme per nje diet te shendetshme
 • Mund te miksoni supe perfekte per netet e ftohta te dimrit apo te pergatisni kremra perfekt ne kuzhinen tuaj.
 • Bluarja e kafese nuk ka qene kurre me e thjeshte
 • Bluani edhe avokadon tuaj per te pergatitur keshtu Wuacamoli
 • Bluani edhe avokadon tuaj per te pergatitur keshtu Wuacamoli

Informacion shtesë

Peshë 3.0 kg
Përmasa 29.3 × 20.0 × 20.0 cm
Ngjyra

Black, Red

Vleresimi i pergjithshem

5.00

02
( 2 Vleresime )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

2 Vleresime per kete produkt

 1. 02

  by Elvira

  Super produkt , libri i recetave famtastik.

 2. 02

  by GL

  Super produkt & shume cilesor!

Menu