No Fat Grill

L2900L7990

Ne gjendje

Vjeshta risjell nje tjeter “Kokë kuqe” ne Shqiperi 🎈

Zgare pa yndyre
gjithçka rrjedh ne kontenierin para
pjekje ne pjaster cooper Non Stick-asgje nuk ngjit
e vogel , lehtesisht e transportueshme, e vendos dhe ne sirtar
ideale per nje familje te vogel – fundjava- shtepi pushimi-studente
Mengjeset fantastike me toast te ngrohte

Compare

Menu

No Fat Grill