Ngrohes Personal

L990L4990 (-80%)

Ne gjendje

Eco Heater ngrohës personal muri

 

 • Temperaturë e kontrollueshme nga 15 deri në 32 Gradë
 • Ngroh në kohë te shpejtë
 • Me Prizë të përshtatshme kudo që e vendosni
 • Kohëzgjatja e ruajtjes së nxehtësisë: 10-14 orë
 • Hapësira e nxehtësisë: 3 meter kub
 • Tensioni: 110-220V
Compare
Kategori: Tag:

Eco-Heat: Ngrohësi elektrik që do të zvogëlojë faturën tuaj të energjisë elektrike këtë dimër!
Eko-nxehtësia futet në çdo prizë dhe do t’ju mbajë të ngrohtë kudo që ta vendosni.

Shumë e lehtë për t’u përdorur, thjesht vendoseni në prizë, zgjidhni temperaturën dhe merrni temperaturën ideale në dhomën tuaj.

Teknologjia e saj e re Termo-Qeramike bën të mundur ngrohjen e dhomës shumë më shpejt sesa ngrohjen normale.

 • Kurseni energjine elektrike apo me gaz!
 • Me kohëmatës të integruar dhe temperaturë deri 32 gradë!
 • Fuqia e ngrohjes deri 450 wat!
 • Kohëzgjatja e ruajtjes së nxehtësisë: 10-14 orë
 • Hapësira e nxehtësisë: 3 meter kub
 • Dimensionet :137 x 85 x 155 mm
 • Temperatura: 15-32 shkallë
 • Tensioni: 110-220V
 • Fuqia: 300-450W

teetstast  

    

Informacion shtesë

Brandi

Eco Heater

Madhësia

10CM * 7.5CM * 16CM

Tensioni

110-220V

Fuqia

300-450W

Hapësira e nxehtësisë

3 meter kub

Temperatura

15-32 shkallë

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

L990L4990 (-80%)

Shtoje ne shporte