My Fit Jeans

L2900L4990

Ne gjendje

My Fit Jeans janë xhinse të mrekullueshme-xhinse që i përshtaten të gjithëve, të çdo moshe ,mase dhe stili – me komoditetin e pantallonave të yogës! Ato janë bërë me Teknologjinë Xhins Flex Tech e cila u lejon të përshtaten me formën, madhësinë dhe lartësinë tuaj unike të trupit … edhe nëse pesha juaj ndryshon.

Pastro
Compare
SKU: N/A Kategori:

My Fit Jeans DENIM
Xhinse në Trend Vjeshte me komoditetin e streçeve Yoga dhe paraqitjen e xhinseve DENIM.
My Fit Jeans janë xhinse të mrekullueshme-xhinse që i përshtaten të gjithëve, të çdo moshe ,mase dhe stili – me komoditetin e pantallonave të yogës! Ato janë bërë me Teknologjinë Xhins Flex Tech e cila u lejon të përshtaten me formën, madhësinë dhe lartësinë tuaj unike të trupit … edhe nëse pesha juaj ndryshon.

. Masat unike  6-16 dhe 18-24 janë dy madhësi që përshtaten për të gjithë! Shihni skedën e madhësisë për të gjetur përshtatjen e duhur për ju
. Qepjet në formë zemre i japin anës së pasme një pamje sensuale dhe të ngritur
. Pëlhura super elastike Flex Tech Denim përputhet me formën dhe lartësinë e trupit tuaj, edhe nëse shtoni ose humbni peshë
. Brezi i nënshkruar, në mes të ngritjes dhe i lakuar pershtatet në mënyrë perfekte rreth trupit tuaj duke ju mbështjellë në të gjitha vendet e duhura pa qenë shumë i ngushtë
. Qepjet anësore me kënd zbutin siluetën tuaj për një figurë te hijshme dhe përshtatje të rehatshme
. Disponibel ngjyra blu e errët e xhinsit

 

Informacion shtesë

Ngjyra

Bold Blue

Madhesia

LXL, SM

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu