Lunch Boxes-tasa per ushqim

L2,900L5,800

Ne gjendje

Compare
Kategori: Tag:

Transportues ushqimi per piknik apo “Dreka ne Pune”

Stiluar nga BLAUMANN me mbajtese portative

Enet jane me doppio veshje anesore ndaj arrijne te mbajne temperature dhe ruajne te fresket ushqimet

Pastike nga jashte, celik inoks nga Brenda

E lehte ne hapjem ne pastrim

Mund te lahet edhe ne lavastovilie

Mund te vendosni ne brendesi nje menu te plote me lloje te ndryshme ushqimesh si supe, salat, te thata

Secila nga 3 katet mbajne nga 0.6 liter

 

Menu

Lunch Boxes-tasa per ushqim

L2,900L5,800

Shtoje ne shporte