Kruncher

L1,900.00L7,490.00 (-75%)

Ne gjendje

Transport Falas
Cdo blerje 🎁 2Rrula me qese termike

Muskuj aty ku ti deshiron ne 5 min ne dite
The Kruncher djeg kalori dhe nderton Muskuj
Perdoret vetem 5 min ne dite
Muskuj barku
Muskuj Krahesh
Abs Perfekt
Kofshe te tonifikuara
Flexors dhe obliques
Plot 3 nivele force, te vetkontrollueshme!

Mos e humbisni! Ky promocion skadon ne
Produkte te shitura
62/120 Shitur
Compare
Kategori: Tag:
Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Kruncher

L1,900.00L7,490.00 (-75%)

Shtoje ne shporte