Krem Trupi

L2490L6990

Ne gjendje

Krem Trupi me alantoinen e kermillit??? Wow ulje fantastike!

Kremi keshillohet te perdoret:
-Pas banjos ose dushit keshillohet qe te lyhet trupi dhe te masazhohet deri ne perthithje te plote. Perfekt edhe per duart, I zbut dhe mban aromen per nje kohe te gjate.

Compare
Kategori: Tag:

Menu

Krem Trupi