Korrektues

3,990.00L5,990.00L

Ne gjendje

Vita POSTURE-Korrektues shpine unisex !
Ndihmon ne mbajtjen e shpatullave drejt, lehteson dhimbjen e shtylles kurrizore!
E domosdoshme per personat qe rrine per ore te gjata para PC, ne zyre apo ne kembe gjithe diten!
Me dy fasha shtrenguese ne bel, per cdo lloj moshe dhe gjini

Compare
Kategori:
Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Korrektues

3,990.00L5,990.00L

Shtoje ne shporte