Jastek Memory Classic

L990L1900

Ne gjendje

Butësi , Rehati, Përkedhelje , Gjumë i Thellë …vetëm me jasteket MEMORY CLASSIC !
100% Memory ne 4 lloje :

 • Memory Gel
 • Memory Lavander
 • Memory Pneumatik
 • Memory Bamboo charko
Pastro
Compare
SKU: N/A Kategori: Tag:

Butësi , Rehati, Përkedhelje , Gjumë i Thellë …vetëm me jasteket MEMORY CLASSIC !
100% Memory ne 4 lloje :

 • Memory Gel
 • Memory Lavander
 • Memory Pneumatik
 • Memory Bamboo charko
 • Oferta Fantastike per te nderruar jastëkët tuaj!
 • Përshtaten lehtësisht me kokën dhe qafën
 • Rimerr gjithmone formën fillestare
 • Keshillohet larje me perkujdesje me dorë dhe jo me lavatriçe

Informacion shtesë

Sasia

x2, x4, x1, x5

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Jastek Memory Classic

L990L1900

Shtoje ne shporte