Jastek Aloe Vera

L2,490

Ne gjendje

Dhimbje qafe‼️ Lodhje në shpine‼️ Zgjime të vështira?
‼️Ndoshta ka ardhur momenti të ndërroni jastëkun?
☁️☁️Ju prezantojmë Blanko Pure Pillow☁️☁️ ☁️☁️I pari jastëk i ndërtuar 100% në Memory Foam☁️☁️
Rehati maksimale
Pershtatje e plotë me qafën tuaj
Vetëm për gjumë të ëmbël

Compare

Cfare ndjesie eshte te mbeshtesesh koken ne jastek 100 % memory foam ne 12 cm trashesi me permbatje Aloe Vera?
Ndoshta si te shtrihesh mbi re?
Apo me mire se aq?!
Pergjigjen e presim nga ty!
Mos humb kohe dhe provoje sot kete ndjesi!

Informacion shtesë

Përmasa

66 x 40 x 21cm

Materiali

100% Aloe Vera

Lartësi

21cm

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu