Jastek Aloe Vera

L2,490.00

Ne gjendje

Compare

Cfare ndjesie eshte te mbeshtesesh koken ne jastek 100 % memory foam ne 12 cm trashesi me permbatje Aloe Vera?
Ndoshta si te shtrihesh mbi re?
Apo me mire se aq?!
Pergjigjen e presim nga ty!
Mos humb kohe dhe provoje sot kete ndjesi!

Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu