Huggle Socks

L1490L3990

Ne gjendje

Çorape me pellush Origjinal si ne TV “Huggle Socks”

  • Material ultra pellushi
  • Shume i bute dhe luksoz.
  • Materiali i shputave anti rrëshkitje
  • Brenda e gjitha pellush dhe jashte lesh i nje cilesie shume te larte!
  • Çorape te buta ,të ngrohta & Shume te rehatshme!
  • Mase universale, (i pershtatet masave europiane deri ne nr. 43)
  • Larje ne perkujdesjen e rrobave te leshta!
Compare

Çorape ULTRA-PELLUSH, JO RRESHQITES

Çorapet Huggle do të mbajnë këmbët tuaja të lodhura dhe te ftohta,mbështjellë me nje rehati të butë, me pellush luksoz të cilat mund ti vishni nëpër shtëpi, gjatë gjithë ditës. Ndryshe nga çorapet e leshta që mund të rrëshqasin apo pantofla që duhet t'i hiqni ndërsa relaksoheni, Çorapet Huggle Pellush ofrojnë më të mirën e të dy botëve. Me gjithë komoditetin dhe ngrohtësinë e një pellushi të trashë, nga jashte jane veshur me lesh te cilesise së lartë dhe në shputa jane jo-rrëshqitëse! . Lahen si rrobat dimerore te leshta ne lavatriçe me temperature 30 grade!Corapet janë në një madhësi universale që përshtatet me pjesën më të madhe të njerëzve me këmbëve deri në një madhësi në Mbretërinë e Bashkuar 9 (EU 43)                        Ju mund të merrni Çorape Huggle Pellush për të gjithë familjen!

SUPER-I butë dhe luksoz

Dizajni i çorapeve Huggle Slipper ka të bëjë me komoditetin për këmbët tuaja. Me një pamje inteligjente të thurur me lesh në ngjyre gri në pjesën e jashtme shtrese kjo që vepron si një izolator dhe ofron një izolim te ngrohtesise së brëndshme për një kohë të gjatë! Me nje pellush të butë me cilësi premium në pjesën e brendshme që të duket sikur po ecën mbi re. Kyçet dhe këmbët do të jenë në rehati të vazhdueshme që nga momenti kur i vishni. Ato janë mjaft të gjata për të mbajtur këmbët tuaja të ngrohta dhe madje mund të fusni brënda tyre, pizhame ose streçe për një rehati të mbulimit total të këmbëve.

Madhësia universale, lahen ne lavatriçe

Çorapet Huggle Pellush mund të vishen çdo ditë, mund të flesh me to ,dhe larja eshte njëlloj ne perkujdesje sikur rrobat e leshta ne lavatriçe .Masa universale dhe UNISEX, përshtaten më së shumti me madhësinë 9 në Mbretërinë e Bashkuar (EUROPE deri në nr 43), ata mund të jenë dhuratë e shkëlqyer për ditëlindje apo përvjetorin e prinderve ….për të gjithë miqtë dhe familjen tuaj.

Informacion shtesë

Dimenzionet

46x2x12cm

Madhesia

Madhësia universale – përshtatet në pjesën më të madhe të këmbëve deri në madhësinë 9 (EU 43)

Paketimi

1x Huggle Socks

Pastrimi

Larje ne perkujdesjen e rrobave te leshta!

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu