Hoodie Kids

L2900

Ne gjendje

Zgjidhe dhe Bëj të Lumtur vajzen apo djalin , pse jo nipërit e tu !

Huggle Hoodie është batanija më e rehatshme, me përmasa të mëdha me kapuç që mund të vishni. Eshte ndjekur rreptësisht vetëm 1 rregull : të jetë sa më e ngrohtë,përkedhelëse dhe e rehatshme ! Pëlhura luksoze prej pellushi, super komode ju mban plotësisht të qetë dhe të ngrohtë nga koka te këmbët. Prodhuar nga fabrika Sherpa, ky pellush krijon rehati dhe ju mund të ngroheni nga koka te këmbët. Huggle Hoodie ka një kapuç prej pellushi shumë të madh për të mbajtur kokën tuaj dhe qafën të ngrohtë, një xhep të gjerë për të vendosur celularin,syzet e leximit,telekomanden,çelsat apo te ngrohesh duart tuaja!

Pastro
Compare
SKU: N/A Kategori: Tag:

VESHJA ME E REHATSHME NE SHTEPI APO PARK

Huggle Hoodie është batanija më e rehatshme, me përmasa të mëdha me kapuç që mund të vishni. Eshte ndjekur rreptësisht vetëm 1 rregull : të jetë sa më e ngrohtë,përkedhelëse dhe e rehatshme ! Pëlhura luksoze prej pellushi, super komode ju mban plotësisht të qetë dhe të ngrohtë nga koka te këmbët. Prodhuar nga fabrika Sherpa, ky pellush krijon rehati dhe ju mund të ngroheni nga koka te këmbët. Huggle Hoodie ka një kapuç prej pellushi shumë të madh për të mbajtur kokën tuaj dhe qafën të ngrohtë, një xhep të gjerë për të vendosur celularin,syzet e leximit,telekomanden,çelsat apo te ngrohesh duart tuaja!

Bërë nga pelhure luksoze të bute nga jashtë dhe brenda pellush origjinal nga fabrika SHERPA COMFORT
Kur zgjedhjet për materialet po bëheshin për Huggle Hoodie, ekzistonte vetëm një rregull: bëjeni sa më të ngrohtë dhe komod! Sipërfaqja e jashtme e Huggle Hoodie është prej liri luksoz, prej pelushi te imët ndërsa pjesa e brendshme, puthitur me trupin është pëlhura Sherpa. E dendur dhe izoluese, por e butë dhe tepër e rehatshme, kjo batanije mahnitëse me kapuç të veshur do t’ju mbajë të ledhatuar në netët më të ftohta. Nje karakteristikë e veçante : Huggle Hoodie është i kthyeshëm, ju e vishni njelloj me ngjyren nga jashte dhe pellushin brenda ne kohe ngrice ose nese është thjesht fresk, kthejeni pellushin nga jashte . Qepja eshte luksoze dhe duket njelloj ne dy anët

E MADHE MJAFTUESHEM PER T JU MBULUAR NGA KOKA TE KEMBET
Bërja e Huggle Hoodie me madhësi të bollshme do të thotë që kur e vishni atë si një xhup të madh, me kapuç , është mjaft e gjatë për të mbuluar pjesën e sipërme të trupit me mëngët e gjata që lënë duart tuaja të veprojnë ju lejon liri të plotë të lëvizjes pa ndonjë humbje të nxehtësisë. I veshur si një batanije e rehatshme, ju mund ta fusni lehtë tërë trupin tuaj brenda pëlhurës luksoze, të ruajtjes së nxehtësisë dhe të shijoni ngrohtësinë e tërë trupit dhe komoditetin komod në divan. Eshtë e shkëlqyeshme për fëmijët që duan një hapësirë ​​të qetë për t’u çlodhur, por nuk duan të dalin nga ajo ngrohtësi për të lëvizur.

VISHENI BRENDA NE SHTEPI OSE JASHTE

Aftësia e veshjes së lehtë e Huggle Hoodie do të thotë që ju mund ta vishni atë si një veshje normale, duke ju lejuar të udhëtoni jashtë në dyqane, të vozisni makinën tuaj ose të rrini jashtë në kopsht me miqtë kur të mbërrijë mbrëmja dhe temperatura të ketë të rënë Pse të mos e merrni secilin në pushime kampe apo plazh, në mënyrë që ta dini që gjithmonë do të jeni të ngrohtë dhe komod, pavarësisht nga moti?

Informacion shtesë

Ngjyra

Blue, E Kuqe

Menu