Harmony

L6990

Ne gjendje

Linja Harmony njihet per perqindje te larte te ekstraktit te kermillit te kopshtit I cili prodhohet ne Savona te Italise, ne fabriken Farnacos SRL ku punohet me metodat me moderne .

E vecanta e kesaj fabrike eshte se ekstrakti merret pa qene e nevojshme te ngordhe apo demtohet kermilli. Kermijte e fushes mblidhen,lahen dhe vendosen ne makineri.

Linja harmony me permbajtje te larte te kolagjenit ka funksion antirrudhe per moshat mbi 30 vjec ose parandalues I rrudhave per mosha me te reja

Prania e alantoines ne krem realizon rigjenerimin e shenjave,plageve dhe rikthen elasticitet ne lekure

Compare
Kategori: Tag:

Linja Harmony njihet per perqindje te larte te ekstraktit te kermillit te kopshtit I cili prodhohet ne Savona te Italise, ne fabriken Farnacos SRL ku punohet me metodat me moderne .

E vecanta e kesaj fabrike eshte se ekstrakti merret pa qene e nevojshme te ngordhe apo demtohet kermilli. Kermijte e fushes mblidhen,lahen dhe vendosen ne makineri.

Linja harmony me permbajtje te larte te kolagjenit ka funksion antirrudhe per moshat mbi 30 vjec ose parandalues I rrudhave per mosha me te reja

Prania e alantoines ne krem realizon rigjenerimin e shenjave,plageve dhe rikthen elasticitet ne lekure

Permban Glicerine e cila than yndyren e tepert dhe zhduk aknet ne cdo lloj lekure apo moshe.

Permban Cera Alba e cila krijon shtrese mbrojtese ne lekure duke rikthyer elasticitetin nderkohe qe prania e vajit te lulediellit ne permbajtje ushqen lekuren dhe e hidraton.

Permban Acid Glikolik, Vitamina dhe Minerale te cilat Luftojne radikalet e lira

Nuk permban: alkool, silicon,kolorant, parfum.

Perdorimi:

Kremi 24 ore : Keshillohet te perdoret paslarjes se fytyres,ne mengjes ose ne mbremje. Masazhojeni deri sa te perthithet plotesisht. Efekt anti rrudhe, parandalon rrudhat ose rikuperon ato ne mosha te dyta apo te treta.

Pura 100%: Perdorim I perditshem,pas larjes se fytyres . Te perdoret gjate mbremjes . Efekt relaksues se fytyres, eleminon shenjat ne fytyre, apokudo ne trup. Keshillohet per femra ose meshkuj per te eleminuar shenjat, aknet, strijat, apo per te zvogeluar poret e zgjeruaraa

Serumi I pjeses se poshteme te syrit: 1 ose 2 pika ne secilen ane.Ne produkti prek syrin,te lahet me uje te rrjedhshem. Efekt I menjehershem zbardhues dhe relaksues I qeska te syrit

Kremi i trupit:Pas banjos ose dushit keshillohet qe lyhet trupi dhe te masazhohet deri ne perthithje te plote. Perfekt edhe per duart, I zbut dhe mban aromen per nje kohe te gjate.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu