Hair Away

L1900L3990 (-52%)

Ne gjendje

Lëkurë e lëmuar dhe e freskët në vetëm 8 minuta…..

Hair Away është krem depilues i përshtatshëm për çdo lloj lëkure që heq qimet e padëshiruara nga trupi në mënyrë të shpejtë (për vetëm 8 minuta) dhe të këndshme, duke garantuar një lëkurë të lëmuar,të freskët , pa rruajtje.

🦵🏼Shkume depiluese pa asnje dhimbje! ‼️Lekure e paster deri ne 6 jave‼️
✅Eleminon qimet e deshiruara per 6 minuta‼️ pa dhimbje!
✅Lekure e paster deri ne 6 jave!
✅E pershtatshme per zona te medha ose deliakte
✅Perfekte si per femra edhe per meshkuj
✅Teper e thjeshte ne aplikim!
✅Prodhim Francez!
✅100% bimore

Compare
Kategori: Tag:
Vleresimi i pergjithshem

5.00

03
( 3 Vleresime )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

3 Vleresime per kete produkt

 1. 03

  by Aamanda S

  Produkt shume i vlefshëm. Edhe pse s kam shumë eksperience në këtë fushë, më mjaftuan pak kërkime dhe vendosa ta blija. Rezultati? Totalisht e kënaqur. Ishte i mrekullueshëm për llojin tim të lëkurës (shumë delikate). Rezutat i mrekullueshëm dhe aspak irritim në lekurë. Ja u këshilloj.

 2. 03

  by Venera

  Krahasuar me kremërat e tjerë të depilimit që kam provuar, më rezultoi më delikate me lekurën dhe nuk ka atë aromën e tmerrëshme dhe të bezdisshme që kanë kremërat e tjere. Respektova kohën e duhur, e mbajta në lekurë për 8-10 minuta e më pas i shpëlava me ujë të rrjedhshëm ndihmuar dhe nga sfungjeri për të hequr të gjithë kremin . Këmbët janë të pastra, pa qime dhe tepër të buta.

 3. 03

  by Carolina

  E përdor prej vitesh Hair Away falë formulës unike e cila më ka mahnitur që në përdorimin e parë. Hidraton këmbët ashtu siç edhe premtohet, dhe pas depilimit lekura është tepër e butë e hidratuar dhe në lekurë nuk mbetet asnjë qime. Tepër delikate, miqësore me lekurën dhe asnjë aromë e keqe. Aroma nuk është e bezdisëshme dhe e fortë si në kremërat e tjerë.

Menu

Hair Away

L1900L3990 (-52%)

Shtoje ne shporte