GlowBright Festive

L1900L6990

Ne gjendje

Glow Bright Festive Lights

Super produkti i zbukurimit te festave per cdo event familjar apo festa me shoqerine:
Dhuron nje Show Elegant te dritave Led.

Jashtezakonisht i bukur eshte efekti lazer qe te fut ne magjine e yjeve ne ngjyre jeshile dhe te kuqe, por projektori i ri nuk esht lazer por LED dhe perdoret ne ditelindje femijesh te rinjsh apo gjysherit!

Ne Hallowe’en party apo festa romantike!

Nje super dhurate per Ditet e Lumtura te fundvitit!

Me 10 disqe formash , me te gjitha ngjyrat .
Set me te gjithe aksesoret +telekomanda.

Compare
Kategorite: , Tag:

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

GlowBright Festive