Frulator Profesional

L8990L17990

Ne gjendje

Edhe GATUAN ndersa pret perimet???
Wow ben supën e bebit ndersa grin karrotat e patatet….dhe direkt ne pjate?
COOKING BLENDER FRULATOR PROFESIONAL
Blenderi ideal per pjata te Ftohta ose te Ngrohta
Multifunkione si Blender ose Supeberes
6 thika per prerje precize
Ene e sigurte per larje ne lavastovilje
Anti mbinxehje, fuqi 800 W

Compare
Kategorite: , Tag:

Informacion shtesë

Marka

Midea

Madhesia

392 x 226 x 270

Energjia

240V

Fuqia

800W

Kapaciteti

1.5L

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Frulator Profesional