Flip Fry Pan 26cm

L2,990L5,980

Ne gjendje

Compare
Kategori: Tag:

Flip frypan, 26 cm, Metallic Line Carbon Edition

Ngjyra : GRI

Design qe ka e ben perfekt per rrotullim dhe perzjerje

3 shtresa mermeri

Kapje ergonomike elegante

Fund me turbo induksion

Te sigurta ne lavastovilje

Kursen 35 % te energjise

Design elegant

Ngjyre metalike e jashtme

Eko friendly

Pa pfoa, cadmium

Permasa: 26 cm

Bonus: mbrojtese e leshte

Menu

Flip Fry Pan 26cm

L2,990L5,980

Shtoje ne shporte