Eye Brow

L990L2990 (-67%)

Ne gjendje

LAPS VETULLASH TATOO me 3 maja.

  • Krijoni vetulla natyrale, me pamje më të plotë
  • Përcaktoni dhe mbushni me saktësi fijet që ju mungojnë
  • Lehtë për t’u aplikuar dhe zgjat deri në 24 orë
  • Formulë e qëndrueshme për mbrojtjen e njollave
  • Maja mikro-quad imiton goditjet e mikrobladingut si flokët
  • Për një vështrim femëror, përdorni pjesën e sheshtë më të trashë të majës për të mbushur vetullat
  • 3 ngjyra në dispozicion: Kafe e errët, Gështenjë dhe Bjonde e errët
Compare
Kategori: Tag:

LAPS VETULLASH TATOO me 3 maja.

Krijoni vetulla natyrale, me pamje më të plotë
Përcaktoni dhe mbushni me saktësi fijet që ju mungojnë
Lehtë për t’u aplikuar dhe zgjat deri në 24 orë
Formulë e qëndrueshme për mbrojtjen e njollave
Maja mikro-quad imiton goditjet e mikrobladingut si flokët
Për një vështrim femëror, përdorni pjesën e sheshtë më të trashë të majës për të mbushur vetullat
3 ngjyra në dispozicion: Kafe e errët, Gështenjë dhe Bjonde e errët

Menu

Eye Brow

L990L2990 (-67%)

Shtoje ne shporte