Extraclean

L1,900.00

Ne gjendje

👉EXTRACLEAN prodhuar ne Gjermani, zhduk deri ne 150 njolla vetem me 1 Tub per 5 sekonda!
✔️Totalisht unik, zgjidhesi I qindra problemeve ne shtepi dhe jashte saj!
✔️Zhduk njollat si: Supe, Salce, Vere, Kafe, Caj ose cokollate !
✔️Buzekuq apo Make up, Graso apo Boje Flokesh!
✔️Per njolla te vjetra ose te reja!
✔️Njollat zhduken si me magji pavarsisht materialit se ku ndodhen, ne tapete, ne mendafsh, ne kadife,sedilje makine, parket, laminate, tapiceri makine!

Compare
Kategori:
Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu