Extraclean 1+1

L3,490

Ne gjendje

👉Extraclean 1+1+sfungjer dhurate “2 tubetë +sfungjer 🎁
👉
EXTRACLEAN prodhuar ne Gjermani, zhduk deri ne 150 njolla vetem me 1 Tub per 5 sekonda!
✔️Totalisht unik, zgjidhesi I qindra problemeve ne shtepi dhe jashte saj!
✔️Zhduk njollat si: Supe, Salce, Vere, Kafe, Caj ose cokollate !
✔️Buzekuq apo Make up, Graso apo Boje Flokesh!
✔️Per njolla te vjetra ose te reja!
✔️Njollat zhduken si me magji pavarsisht materialit se ku ndodhen, ne tapete, ne mendafsh, ne kadife,sedilje makine, parket, laminate, tapiceri makine!

Compare
Kategori:

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Extraclean 1+1