Dyshek BLANKO Standard Tek

L21900

Ne gjendje

Gjumi eshte procesi natyror i sherimit dhe rikuperimit
Kur gjumi ka kualitet trupi relaksohet dhe prodhimi i qelizave eshte ne nivelin ideal
Ju njohim me 5 arsyet pse duhet tia besoni gjumin dyshekut Blanko Pure Biomagnetik

1.Kellef me magnetoterapi

2.Plot 5 cm Memory Foam

3.Kellef me fije argjendi

4.Kellef 100 % aloe vera me zinxhir 360 grade

5. Plot 14cm shtrese poliuretano e cila krijon pavaresi ne pjese te ndryshme te dysheku

Pastro
Compare
SKU: N/A Kategori:

Gjumi eshte procesi natyror i sherimit dhe rikuperimit
Kur gjumi ka kualitet trupi relaksohet dhe prodhimi i qelizave eshte ne nivelin ideal
Ju njohim me 5 arsyet pse duhet tia besoni gjumin dyshekut Blanko Pure Biomagnetik

1.Kellef me magnetoterapi
Per here te pare ne Shqiperi Ne permbajtje te kellefit do te gjeni Biomagnete.
Magnetotarapia njihet si proces sherues, sepse fusha magnetike qe krijohet sheron trupin, e relakson, e rinon ate duke nxitur qarkullimin e gjakut dhe duke permiresuar riprodhimin e qelizave
Me shume gjak, me shume oksigjen, me shume rikuperim te qelizave
Gjithashtu ndihmon ne Eleminimin e dhimbjeve muskulare

2.Plot 5 cm Memory Foam
Per here te pare shtresa memory vjen ne lartesi plot 5 cm.
Pershtatet teresisht me formen e trupit tuaj duke ulur keshtu presionin ne gjake e duke lejuar lengjet e trupit te qarkullojne lirshem duke mos shkaktuar presion mbi kapilare.

3.Kellef me fije argjendi
Fijet e shtuara të argjendit në dyshek ndihmojnë ne stabilizimin e temperaturës duke thithur dhe liruar nxehtësinë e prodhuar nga trupi i njeriut,
Ato gjithashtu ndikojne ne clirimin e energjive elektrostatike
Kellefi me permbajtje argjendi ka aftesi anti-bakteriale dhe parandalon krijimin e aromave të pakëndshme

4.Kellef 100 % aloe vera me zinxhir 360 grade
Lehtesisht e dallueshme fale aromes dhe butesise ne prekje
Kjo permbajtje e ben dyshekun antilergjik, antibakterial dhe ju dhuron nje gjume te fresket fale vetajrosjes

5. Plot 14cm shtrese poliuretano e cila krijon pavaresi ne pjese te ndryshme te dyshekut
Kjo shtrese dhuron rehati gjate gjumit dhe ajrosje te vazhdueshme duke e bere keshtu dyshekun rezistent per vite te tera

Informacion shtesë

Përmasa N/A
Përmasa

Standard TEK

Madhesia

80×190, 90×200

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Dyshek BLANKO Standard Tek