Dyshek Bamboo Zip Tek

L14500L33900

Ne gjendje

Dyshekë të SAPO PRODHUAR 2021 !

Gjumi eshte procesi natyror i rikuperimit qe zgjat sa 1/3 e dites sone!
Nese zgjoheni te lodhur me dhimbje nyjesh, qafe apo me gjendje emocionale negative shkaktari kryesor eshte pikerisht dysheku juaj!
Merri me te miren dites suaj me fat !
Sekreti I gjumit te embel ka vetem nje emer: Blanko Pure Comfort me linjen e re Bamboo ZIP !

Të dhënat teknike:

  • Dyshek Rroll ne vacuum
  • Lartësia 26 cm :
  • 5,5 cm Memory gel
  • 18,5 cm shkumë Poliuretane me valëzim
  • 2 cm shtof këllef i plote me zinxhir
Pastro
Compare

Dyshekë të SAPO PRODHUAR me 2021!

Gjumi eshte procesi natyror i rikuperimit qe zgjat sa 1/3 e dites sone!
Nese zgjoheni te lodhur me dhimbje nyjesh, qafe apo me gjendje emocionale negative shkaktari kryesor eshte pikerisht dysheku juaj!
Merri me te miren dites suaj me fat !
Sekreti I gjumit te embel ka vetem nje emer: Blanko Pure Comfort me linjen e re Bamboo ZIP !
E vecanta e kesaj linje , eshte se:
*prodhohet vetem 3 jave para se te vije ne shtepine tuaj *
Po, po Linja e re Bamboo Zip , …eshte pikerisht dysheku qe po kerkoni, per rehati dhe higjene maksimale !
Prodhuar ne  Itali, dhe i Certifikuar nga Komuniteti Europian Dysheku “Bamboo Zip”vjen ne nje lartesi plot 26 cm !
Por : Cilat jane 5 arsyet perse linja e re BAMBOO nga Blanko Pure eshte dysheku i duhur?
1-Shtresa bazë është e përbërë nga shkuma e bute elastike Poliuretano, me siperfaqe te konturuar, kjo ju ben te ndjeni rehatine optimale në Dyshekun tone Bamboo Zip
Forma speciale e valezuar siguron nje veteajrosje perfekte te dyshekut ne muajt e ngrohte….
2-Përmbajtja 100 % e shtreses Memory ne nje lartesi plot 5,5 cm!
Shtresa memory foam mbeshtet trupin tuaj duke u pershtatur per mrekulli me shtyllen kurrioze. Qendrimi korrekt gjate gjumit ul presionin ne kapilaret venoze  duke permiresuar keshtu dhe qarkullimin  e gjakut
Plot 5,5 cm  shtrese memory foam ndikon ne lehtesimin e dhimbjeve ne shpine, qafe dhe ije

Arsyeja e trete : …eshte kellefi i brendshme microfiber Jersey i cili I jep nje butesi , perkujdesje dhe mbrojtje te larte higjenike Dyshekut Tuaj .
Prezenca e kesaj mburoje ka veti Anti mite, Anti mikrobike dhe Anti Alergjike….kjo te dashur Miq  i jep siguri 100% dyshekut tuaj!

Arsyeja e Katert dhe me e rendesishmja eshte Mirembajtja e Tij
Kete e siguron kellefi I jashtem me zinxhir ne 3 anë ! Punuar me mjeshteri ,nga material elastic dhe microfiber te bute ,ky kellef I plote dhe I trashe mund te hiqet lehtesisht per ajrosjen e dyshekut!

Kjo e ben BAMBOO ZIP nga  Blanko , nje dyshek antialergjik , antibakterial dhe me vete ajrosje ne 4 stine.

Arsyeja e peste… dhe qe bie me shume ne sy eshte Lartesia./
…sipas specialisteve :e ”mesmja e arte” per nje dyshek standard eshte :
plot 26 cm !
Ndaj dhe me perkujdesje maximale , e sjellim per ju dyshekun Bamboo Zip plot 26 cm te larte!

Të dhënat teknike:
Dyshek Rroll ne vacuum
Lartësia 26 cm :
5,5 cm Memory gel
18,5 cm shkumë Poliuretane me valëzim
2 cm shtof këllef i plote me zinxhir

Transport falas kudo
Menyrat e pagesës : Cash&Këste

Informacion shtesë

Përmasa N/A
Madhesia

110x190x26, 120x190x26, 140x190x26, 80x190x26, 90x190x26

Brandi

Blanko Pure Confort Bamboo ZIP

Paketimi

Dyshek Rroll ne vacuum

Memory Foam

5,5 cm Memory gel

Poliuretano

18,5 cm shkumë Poliuretane me valëzim

Kellëf

2 cm shtof këllef i plote me zinxhir

Vleresimi i pergjithshem

5.00

01
( 1 Vleresim )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    by ramadan hajdari (verified owner)

    Studioj mjeksi dhe sapo degjova se ky dyshek ma magentoterapi te inkorporuar nxitova ta porosis Pasi pash certifikatat perkatese u binda qe kisha bere zgjdhjen e duhur U sigurova akoma me shume kur e provova dyshekun Ne me pak se 2 jave ndjej ndryshime ne trupin tim, ndjej se zgjohem I leksuar dhe gati per te perballuar diten e ngarkuar Isha I sigurte qe magnetoterapia do te ma sillte kete ndryshim!

Menu

Dyshek Bamboo Zip Tek

L14500L33900

Shtoje ne shporte