Dyshek Bamboo Zip Dopio

L28500L39900

Ne gjendje

Dyshekë të SAPO PRODHUAR 2021!

Gjumi eshte procesi natyror i rikuperimit qe zgjat sa 1/3 e dites sone!
Nese zgjoheni te lodhur me dhimbje nyjesh, qafe apo me gjendje emocionale negative shkaktari kryesor eshte pikerisht dysheku juaj!
Merri me te miren dites suaj me fat !
Sekreti I gjumit te embel ka vetem nje emer: Blanko Pure Comfort me linjen e re Bamboo ZIP !

Të dhënat teknike:

  • Dyshek Rroll ne vacuum
  • Lartësia 26 cm :
  • 5,5 cm Memory gel
  • 18,5 cm shkumë Poliuretane me valëzim
  • 2 cm shtof këllef i plote me zinxhir
Pastro
Compare

Dyshekë të SAPO PRODHUAR 2021 !
Gjumi eshte procesi natyror i rikuperimit qe zgjat sa 1/3 e dites sone!
Nese zgjoheni te lodhur me dhimbje nyjesh, qafe apo me gjendje emocionale negative shkaktari kryesor eshte pikerisht dysheku juaj!
Merri me te miren dites suaj me fat !
Sekreti I gjumit te embel ka vetem nje emer: Blanko Pure Comfort me linjen e re Bamboo ZIP !
E vecanta e kesaj linje , eshte se:
*prodhohet vetem 3 jave para se te vije ne shtepine tuaj *
Po, po Linja e re Bamboo Zip , …eshte pikerisht dysheku qe po kerkoni, per rehati dhe higjene maksimale !
Prodhuar ne  Itali, dhe i Certifikuar nga Komuniteti Europian Dysheku “Bamboo Zip”vjen ne nje lartesi plot 26 cm !
Por : Cilat jane 5 arsyet perse linja e re BAMBOO nga Blanko Pure eshte dysheku i duhur?
1-Shtresa bazë është e përbërë nga shkuma e bute elastike Poliuretano, me siperfaqe te konturuar, kjo ju ben te ndjeni rehatine optimale në Dyshekun tone Bamboo Zip
Forma speciale e valezuar siguron nje veteajrosje perfekte te dyshekut ne muajt e ngrohte….
2-Përmbajtja 100 % e shtreses Memory ne nje lartesi plot 5,5 cm!
Shtresa memory foam mbeshtet trupin tuaj duke u pershtatur per mrekulli me shtyllen kurrioze. Qendrimi korrekt gjate gjumit ul presionin ne kapilaret venoze  duke permiresuar keshtu dhe qarkullimin  e gjakut
Plot 5,5 cm  shtrese memory foam ndikon ne lehtesimin e dhimbjeve ne shpine, qafe dhe ije

Arsyeja e trete : …eshte kellefi i brendshme microfiber Jersey i cili I jep nje butesi , perkujdesje dhe mbrojtje te larte higjenike Dyshekut Tuaj .
Prezenca e kesaj mburoje ka veti Anti mite, Anti mikrobike dhe Anti Alergjike….kjo te dashur Miq  i jep siguri 100% dyshekut tuaj!

 

Arsyeja e Katert dhe me e rendesishmja eshte Mirembajtja e Tij
Kete e siguron kellefi I jashtem me zinxhir ne 3 anë ! Punuar me mjeshteri ,nga material elastic dhe microfiber te bute ,ky kellef I plote dhe I trashe mund te hiqet lehtesisht per ajrosjen e dyshekut!

Kjo e ben BAMBOO ZIP nga  Blanko , nje dyshek antialergjik , antibakterial dhe me vete ajrosje ne 4 stine.

Arsyeja e peste… dhe qe bie me shume ne sy eshte Lartesia./
…sipas specialisteve :e ”mesmja e arte” per nje dyshek standard eshte :
plot 26 cm !
Ndaj dhe me perkujdesje maximale , e sjellim per ju dyshekun Bamboo Zip plot 26 cm te larte!

Të dhënat teknike:
Dyshek Rroll ne vacuum
Lartësia 24-26 cm :
5,5 cm Memory gel
18,5 cm shkumë Poliuretane me valëzim
2 cm shtof këllef i plote me zinxhir

Transport falas kudo
Menyrat e pagesës : Cash&Këste

Informacion shtesë

Përmasa N/A
Paketimi

Dyshek Rroll ne vacuum

Lartësia

26 cm

Memory Foam

5,5 cm Memory gel

Poliuretano

18,5 cm shkumë Poliuretane me valëzim

Kellëf

2 cm shtof këllef i plote me zinxhir

Brandi

Blanko Pure Confort Bamboo ZIP

Madhesia

120×190, 140×190, 160×190, 160×200, 180×200, 190×200

Menu

Dyshek Bamboo Zip Dopio

L28500L39900

Shtoje ne shporte