Dynamic Posture

L3990

Ne gjendje

“Dynamic Posture”, eshte sistemi me natyral per te lehtesuar nje here e pergjithmone te gjitha llojet e dhimbjeve si : dhimbjet e shtylles kurrizore, qafes dhe dhimbjet e mesit.

Dynamic Posture eshte prodhuar ne saje te nje teknologjie teper te avancuar qe ndihmon direkt ne korigjimin e postures, mban drejt rruazat e mbi te gjitha minimizon perkuljen e shtylles kurrizore…

E gjitha kjo behet thjesht duke vendosur D.P drejt ne shpatulla, lidhim pjesen e parme te belit dhe terheqim aq sa duhet per qendrimin drejt, dy pjeset anesore. I lehte, praktik, komod dhe vishet lehtesisht nen rroba…dhe kryesorja nuk duket.

Pastro
Compare
SKU: N/A Kategori: Tag:

Informacion shtesë

Madhesia

L, M, S, XL

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu