Disinfektues , Sterilizues me rreze UV

L9400

Ne gjendje

Disinfektues , Sterilizues & Aromatizues me rreze UV!
Zhvendoset dhe perdoret lehtesisht
Kohemates Automatik
Pershtatet me cdo Madhesi Smartphoni
Difuzor shperndares per Aroma Terapi
Karikon dhe Disinfekton Telefonin tuaj
Pastron dhe Disinfekton ne 5 minuta
Shkaterron 99.99% te Bakterieve me Teknologjine e Dites UV

Pastro
Compare
SKU: N/A Kategori:

Informacion shtesë

Peshë 0.85 kg
Përmasa 218 × 122 × 53 cm
Ngjyra

E bardhe, E Zezë

Materiali

Plastik

Ultraviolet

253.7nM / 185nM

Disinfection Power

2W

Diffuse Power

5W

Max Power

9W

Energjia

DC 5V

Wireless

2A

Jetegjatsia e Lampes

> 10000 H

Hapsira Maksimale

7 inch

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Disinfektues , Sterilizues me rreze UV