Comfy Socks

L2990

Ne gjendje

Oferte e jashtezakonshme : Bli 1 dhe merrni 1 tjeter pale dhurate! Vetem 3990 leke !

Compare

Oferte e jashtezakonshme : 2990 L nje palë COMFORT SOCKS me XHEL RIFRESKUES !

Çorapet Comfy Socks me ngjeshje të rehatshme nxisin qarkullimin e gjakut ,reduktojnë enjtjet duke ju lehtësuar dhimbjen dhe lodhjen e kembeve.

Përmasa e tyre standarde dhe forma e hapur ne maje do t’i mbajë këmbët tuaja të freskëta dhe te ajrosura. Çorapet e rehatshme COMFY SOCKS janë projektuar për të luftuar lodhjen, masazhojnë dhe i dhurojnë energji gjunjëve tuaj duke siguruar një rehati që zgjat gjithë ditën dhe gjithe natën.

Comfy Socks ushtrojnë një trysni të lehtë mbi gjunjë duke stimuluar kështu qarkullimin e gjakut dhe kthimin e tij në zemër, duke shmangur mpiksjen si dhe duke reduktuar enjtjen dhe dhimbjen.

Ndihmojne shume personat qe vuajne nga kapilaret venoze apo venat me varice.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu