Comfort BRA JOY

L1700L6990

Ne gjendje

Comfort BRA JOY-erdhen per JU !
Sutjenat innovative te ajrosura te cilat pershtaten per cdo femer.

Te buta dhe  te padukshme jane perfekte ne çdo moment!

Beni gjoksin te duket me i madh falë pershtatjes me kapese ne nivele te ndryshme te cilat mberthehen ne pjesen e perparme. Fiksojini ne pozicionin ku do te ndjeni rehati ne max dhe ku gjoksi ngrihet e mbeshtetet.

Disenjo e kryqezuar ju ndihmon ne ruajtjen e formave dhe ne dhenien e volumit per gjoksin tuaj!
Tantella i dhuron elegance dhe feminilitet
Pjesa e pasme do te duket bukur dhe elegante pasi nuk ka kapese.
Do te ndjeheni me seksi se kurre me pare

Compare

Comfort BRA JOY-erdhen per JU !

Sutjenat innovative te ajrosura te cilat pershtaten per cdo femer.

Te buta dhe  te padukshme jane perfekte ne çdo moment!

Beni gjoksin te duket me i madh falë pershtatjes me kapese ne nivele te ndryshme te cilat mberthehen ne pjesen e perparme. Fiksojini ne pozicionin ku do te ndjeni rehati ne max dhe ku gjoksi ngrihet e mbeshtetet.

Disenjo e kryqezuar ju ndihmon ne ruajtjen e formave dhe ne dhenien e volumit per gjoksin tuaj!

Tantella i dhuron elegance dhe feminilitet

Pjesa e pasme do te duket bukur dhe elegante pasi nuk ka kapese.

Do te ndjeheni me seksi se kurre me pare

Karakteristikat :

Efekt modelues push up

Sutjenat Comfort Bra do ti japin forme gjoksit tuaj pa nevojen e perdorimit te sutjenave me tela aq te parehatshme

Fale rripave anesore ato ngrene dhe afrojne gjoksin tuaj duke ju dhuruar nje efekt natural push up

Mund te vendosni ju sa shume i shtrengoni fale kapseve ne 3 nivele .

Keto sutjena jane perfekte ne cdo moment te dites

Perdorini per nje event te rendesishem gjate stervitjes ne palester ose edhe gjate dites per tju ndjere me rehat dhe bukur

Material antialergjik , teper i bute-si nje lekure e dyte!

Fito oferten me 3 pale : Bezhe,te Zeza,te Bardha duke na shkruar ne inbox dhe fito dhuraten !

Informacion shtesë

Madhesia

L, M, XL, XXL

Menu

Comfort BRA JOY