CleverChef 14-ne-1

L17,990

Ne gjendje

Multicooker Inteligjent Digital: CleverChef 14-ne-1
Kapaciteti 5 liter
860 W
Alumin&Qymyr
E lehte ne perdorim
17 programe te ndryshme gatimi: Gatim ne Avull, pjekje, supa, rosto, Pergatitje buke, skuqje,embelsira, peshk,salca, oriz, pasta, gatim i ngadalte, kos, Program i personalizuar
Gatim i ngadalte: perfekt psh per Fasule
Ruan nxehtesine: Mjafton mbyllni kapakun dhe ruan nxehtesine deri ne 24 ore
E lehte ne pastrim: Asnje nuk ngjit, Lahet edhe ne lavastovilie
Liber me 40 receta
Ruan shijen: Asgje nuk thahet!

Pastro
Compare
SKU: N/A Kategori:

Multicooker Inteligjent Digital: CleverChef 14-ne-1
Kapaciteti 5 liter
860 W
Alumin&Qymyr
E lehte ne perdorim
17 programe te ndryshme gatimi: Gatim ne Avull, pjekje, supa, rosto, Pergatitje buke, skuqje,embelsira, peshk,salca, oriz, pasta, gatim i ngadalte, kos, Program i personalizuar
Gatim i ngadalte: perfekt psh per Fasule
Ruan nxehtesine: Mjafton mbyllni kapakun dhe ruan nxehtesine deri ne 24 ore
E lehte ne pastrim: Asnje nuk ngjit, Lahet edhe ne lavastovilie
Liber me 40 receta
Ruan shijen: Asgje nuk thahet!

Informacion shtesë

color

E Kuqe, E Zezë, Gri

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu