Bodyrobust 12ne1

L17,990.00

Ne gjendje

Ideuar per stërvitje në shtëpi dhe zyrë ENERGYM12 ne 1!
Vetem 3 min ne dite!
Ju prezantojme Hitin Boteror te Fitness!
Duke filluar me 7,380 lek/muaj
Apliko tani , per 24 ore keni pajisjen ne shtëpi!
Humb peshe dhe tonifiko cdo muskul ne Trup!

Compare
Kategorite: , Tag:

Ndikon ne muskuj dhe nyje.

Energym targegon ne menyre sistematike te gjithe gruo muskujt njekohesisht duke perfshire, kraharorin, krahet, barkun, muskujt e te pasmeve dhe te kembeve. Eshte teper e bute dhe e rehatshme dbe teper e thjeshte ne perdorim duke e bere perfekte per cdo moshe dhe gjini.
Energym mund te pershtatet ne 5 nivele

Energym can be adjusted in 5 levels
1Dorezat flexibel
2Funksion i dorezave te dyfishta
3Rreshkiteset grupi A
4Rreshkiteset grupi B
5Rreshkiteset grupi C
6Rreshkiteset e plota
7Rezistenca e peshave
8Gjurmues dixhital i fitnesit

Energym 12 in 1 Exercises

Informacion shtesë

Kapaciteti maksimal i peshës

100kg

Përmasat në paketim

96cm (L) x 19cm (W) x 47.9cm (H)

Dimensionet jashtë paketimit

Doreze te ngritura : 105cm (L) x 46cm (W) x 92cm (H)
Doreze te ulura : 111cm (L) x 46cm (W) x 81cm (H)

Pesha

10 KG

Materiali

Mixed metal, ABS, Polyurethane Foam, Rubber

Vleresimi i pergjithshem

5.00

03
( 3 Vleresime )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

3 Vleresime per kete produkt

 1. 03

  by Arjan Neshi

  E lehtë për tu mbledhur para së gjithash, e fortë dhe e qëndrueshme. Materiali është i të ngurtë ndaj është shumë i qëndrueshëm. Deri më tani ndihem shkëlqyer. Lehtësisht e përballueshme duke pasur parasysh raportin cmim dhe cilësi. Rekomandohet absolutisht për këdo që dëshiron të përdorë një mjet të vetëm për të gjitha seancat e trajnimit.

 2. 03

  by Edmond Hasani

  Produkt i shkëlqyer për barkun dhe shpinën. Është e lehtë dhe perfekte për përdorim në shtëpi sepse mund të lëvizet lehtësisht. Mbështetësja është ergonomike dhe e veshur me pëlhurë rezistente! Kam provuar shumë produkte multifunksionale per stërvitjet e mia, por prakticiteti i këtij mjeti e atë unik! E rekomandoj!

 3. 03

  by Erjon Alimadhi

  Produkte erdhi në shtëpi plotësisht i mbledhur. Kishte vetëm sfungjerët për tu vendosur dhe kompjuterin. Të gjitha në gjendje të shkëlqyer pune. Si pajisje stërvitore në shtëpi është një “domosdoshmëri” e vërtetë. Sfungjerët e lehtë por të ngurtë, të bukur dhe të rehatshëm. Shumë e lehtë vendoset kudo sepse është shumë e hollë pasi mbyllet. Lëvizjet janë fantastike, pa zhurmë ose fërkime. Unë e kam testuar atë për 2 ditë dhe stërvitja po shkon shumë mirë!

Menu