Berlinger Hous Silver Collection

L9990L17990 (-44%)

S’ka stok

Mbajtese Ergonomike- Te pajisura me nje gropez e cila ju ndihmon ne varje ne kuzhinen tuaj per te kursyer hapsire
SHtresa fundore me induksion siguron Kursim deri ne 35 % Energji
Kjo shtrese fundore siguron nje gatim perfekt te ushqimit, I cili nuk do te digjet dhe ngjitet
Kjo shtrese ndikon ne shperndarjen e njetrajteshme te nxehtesise ne ene.
3 shtresa te brendeshme mermeri: PFOA Free
E sigurte ne larje me Lavastovilie
Kapak Xhami ne kualitet te larte
Disenjo teper elegante
Ngjyre HIRI
Material Alumin

Ne paketim do te gjeni :
Tigan 22*4,5 cm
Tigan 24*4,8 cm
Tenxhere per salca me kapak 16*7,5 cm 1,7L
Tenxhere me Kapak 20*10,4 cm 2,5L
Tenxhere me Kapak 24*11,8 cm 4,1L
Tave zgare 36×23 cm + 2 mbajtese silikoni
3 akesore kuzhine Ngjyra Rosegold metalik

Compare
Kategorite: , Tag:

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Berlinger Hous Silver Collection

L9990L17990 (-44%)