Berlinger Hous Gold collection

L9990L17990 (-44%)

S’ka stok

Mbajtese Ergonomike- Te pajisura me nje gropez e cila ju ndihmon ne varje ne kuzhinen tuaj per te kursyer hapsire
SHtresa fundore me induksion siguron Kursim deri ne 35 % Energji
Kjo shtrese fundore siguron nje gatim perfekt te ushqimit, I cili nuk do te digjet dhe ngjitet
Kjo shtrese ndikon ne shperndarjen e njetrajteshme te nxehtesise ne ene.
3 shtresa te brendeshme mermeri: PFOA Free
E sigurte ne larje me Lavastovilie
Kapak Xhami ne kualitet te larte
Disenjo teper elegante
Ngjyre metalike
Material Alumin

Ne paketim do te gjeni :
Tigan 22*4,5 cm
Tigan 24*4,8 cm
Tenxhere per salca me kapak 16*7,5 cm 1,7L
Tenxhere me Kapak 20*10,4 cm 2,5L
Tenxhere me Kapak 24*11,8 cm 4,1L
Tave zgare 36×23 cm + 2 mbajtese silikoni
3 akesore kuzhine Ngjyra Rosegold metalik

Compare
Kategorite: , Tag:

Berlinger Haus eshte krijuar ne zemer te Europes, ne Hungari
Shijoni artin e gatimit
Frymezuar nga kuzhinat me te mirat Europiane, Berlinger Haus nisen te krijonin ene kuzhine 10 vjet me pare.
Te krijuara ne materialin me te mire te mundshem ne treg, me qellim performance e larte klasike te gatimit.
Berlinger Haus eshte vazhdimesia e nje tradite te gjate e te bujshme te kuzhines europiane

Ne paketim do te gjeni :
Tigan 22*4,5 cm
Tigan 24*4,8 cm
Tenxhere per salca me kapak 16*7,5 cm 1,7L
Tenxhere me Kapak 20*10,4 cm 2,5L
Tenxhere me Kapak 24*11,8 cm 4,1L
Tave zgare 36×23 cm + 2 mbajtese silikoni
3 akesore kuzhine Ngjyra Rosegold metalik

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Berlinger Hous Gold collection

L9990L17990 (-44%)