Air Fryer Manual

L8990L13990

Ne gjendje

Kohëmatësi: Po , manual
Tabela produkteve per gatim: Po
Veshje jo-ngjitëse: Po
Kapaciteti: 2.5L
Fuqia: 1300-1500W
Furnizimi me energji elektrike: AC220-240V 50 / 60Hz
Pjek- Skuq- Karamelizon
Ushqim i Shëndetshêm dhe pa yndyre!

Compare
Kategori: Tag:

Pjekëse me Ajër MANUALE

Brand : Home VERO

Me vetëm një pajisje tani mund të:
Skuqni
Piqni
Karamelizoni
Fryer Home Vero do të zëvendësojë shumë nga pajisjet që keni tashmë në kuzhinën tuaj.
Ka kontroll shtesë manual të temperaturës deri në 200 ° C. Eshtë e pajisur me një kohëmatës për deri në 60 minuta dhe 6 programe gatimi të paravendosura. Tava jo-ngjitëse ka një kapacitet prej 2.5L, ndërsa tava e jashtme ka një kapacitet prej 3.2L.
Pershpejtoni përgatitjen tuaj të përditshme të vaktit dhe i thoni lamtumirë yndyrnave të djegura, aromave të këqija të skuqjes, spërkatjeve të bezdisshme, njollave të vazhdueshme të yndyrës dhe kalorive shtesë nga dieta juaj.

Specifikimet:
Fuqia: 1300-1500W
Furnizimi me energji elektrike: AC220-240V 50 / 60Hz
Lartësia: 29.5 cm
Diametri i kovës: 29 cm
Gjatësia e kabllit: 98 cm
Garancia: 6 muaj

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Air Fryer Manual