Air Fryer Digjital

L9990L11990

S’ka stok

Ju prezantojme PJEKESE ME AJER DIGJITALE, produktin e mrekullueshem te kuzhines me 6 funksione & teknologji unike qe skuq/pjek me ciklonin me ajrit super te nxehte, Me pak vaj dhe 80 % me pak yndyrna

  • Pastrohet lehtë
  • Koshi per Skuqje
  • Liber Recetash
  • Motor me fuqi 1470 Wat
  • Garanci: 6 muaj
Compare
Kategori: Tag:

Pjekëse me Ajër DIGJITALE

Brand : Home VERO

Me vetëm një pajisje tani mund të:
Skuqni
Piqni
Karamelizoni
Fryer Home Vero do të zëvendësojë shumë nga pajisjet që keni tashmë në kuzhinën tuaj.
Ka kontroll shtesë dixhital të temperaturës deri në 200 ° C. Eshtë e pajisur me një kohëmatës për deri në 60 minuta dhe 6 programe gatimi të paravendosura. Tava jo-ngjitëse ka një kapacitet prej 2.5L, ndërsa tava e jashtme ka një kapacitet prej 3.2L.
Pershpejtoni përgatitjen tuaj të përditshme të vaktit dhe i thoni lamtumirë yndyrnave të djegura, aromave të këqija të skuqjes, spërkatjeve të bezdisshme, njollave të vazhdueshme të yndyrës dhe kalorive shtesë nga dieta juaj.

Specifikimet:
Fuqia: 1300-1500W
Furnizimi me energji elektrike: AC220-240V 50 / 60Hz
Lartësia: 29.5 cm
Diametri i kovës: 29 cm
Gjatësia e kabllit: 98 cm
Garancia: 6 muaj

Informacion shtesë

Ekran Touch

PO

Lahet ne Lavastovilje

PO

I programueshem

PO

Kapaciteti

2.6 L

Fuqia

1470 W

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

L9990L11990