Ab Tronic X2

L2600L7990 (-67%)

Ne gjendje

Ndihmon ne tonifikim te pjeseve te ndryshme ne trup: te tendose dhe tonifikoje barkun, anesoret dhe kraharorin
Ndihmon ne djegjen e masave dhjamore, kontakton lehtesisht muskujt
Perfekte per te gjitha nivelet me 8 ushtrime te ndryshme, 10 nivele fuqie, 80 programe ne total
Ne vetem 1 minute ju do te keni 400 kontraktime muskujsh
Vetem 10 min ne dite jane te mjaftueshme
Ab Tronic X2 do tju dhurojne nje stomak te sheshte e muskuj pa u lodhur me ushtrime te veshtira
Sekreti qendron ne elektrostimulimin EMS. EMS eshte nje teknike shkencerisht e provuar qe gjeneron kontraktimet e muskujve aktiv.
EMS eshte zbuluar dhe krijuar nga fizioterapistet per te ndihmuar ne rehabilitimin e pacienteve me demtimeve ne muskuj.
Tani me, perdoret ne industrine e fitnessit per tju dhuruar ABS qe gjithmone keni enderruar
Quhet x2 sepse ju dhuron rezultate te dyfishta me dyfish fuqi
Pajisja ka 4 fasho te pozicionishme per pjesen perpara dhe pas te trupit tuaj aty ku ju mendoni se keni probleme
Kontraktimet I vet kontrolloni ng ate shkurtra ne te gjata
Ka 10 nivele fuqie dhe perdoret vetem 10 minuta ne dite
Ne vetem 1 minute ju do te keni 400 kontraktime muskujsh
Krahasojeni me 400 pompa ne 10 minuta ..ate rezultat do te keni
Ne paketim do te gjeni: 1 set me fasho plot xhel , kontrolluesin e pajisjes, 1 cante ku e mbani, 1 Diete dhe 2 bateri  bashke me manualin

Compare
Kategorite: , Tag:

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Ab Tronic X2

L2600L7990 (-67%)

Shtoje ne shporte