Total Crunch

L13990

Ne gjendje

Ne ju sjellim revolucionarin TOTAL CRUNCH-te gjitha levizjet ne nje vegel te vetme

  • Humbe Peshe
  • Tonifiko Trupin
  • Pesha 12 KG
  • Pershpejton metabolizmin
  • Paloset Lehtesishte
Compare
Kategori:
  • Ne ju sjellim revolucionarin TOTAL CRUNCH-te gjitha levizjet ne nje vegel te vetme.
  • Sukses i jashtezakonshem nderkombetar, te gjitha veglat,tashme ne nje te vetme
  • Qellimi : nje palester e tere permledhur ne nje vegel te vetme.
  • Ju do te punoni pulpat , kofshet,fundshpinen,krahet,kraherorin e mbi te gjitha barkun tuaj.
  • Paloset lehtesisht,dhe ze shume pak vend.Peshon vetem 12 kg,rrit masen muskulore ne trupin tuaj dhe pershpejton metabolizmi

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu