38 Aksesore Kuzhine

L5490L10980

Ne gjendje

Compare
Kategori: Tag:

Set me 38 pjese BERLINGER HAUS

Produkti vjen I paketuar dhe I mbyllur ne kuti

Shkelqim qe ruhet nder vite: shkelqim si pasqyre, materiali ndertues celik inoks I kualitetit te larte 430, te sigurta ne lavastovilie

Ne paketim do te gjeni:

Thikat e darkes (6 pcs),

Pirunet e darkes (6 pcs.),

Luget e darkes 6 pcs.),

Luge caji (6 pcs),

Pirun embelsire (6 pcs.),

Garuzhde  (2 pcs.),

Luge sallate (2 pcs.),

Seti I sallates jeshile (2 pcs.),

Kapese embelsire (1 pc.),

Spatula e brumit (1 pc.)

Menu

38 Aksesore Kuzhine