PERFECT LEGGINGS

Leggings anti celulit, i dhurojnë forma trupit, lejojne qarkullimin e ajrit duke eleminuar skuqjen e lëkurës.

LEGGINGS Modeluese Anti-Celulit

Sekreti qendron ne materialin me hoje i disenjuar per te fshehur problemet ne trup dhe lekure.Qepja e stiluar ne pjesen e pasme dhe beli i lartë siguron mbeshtetje maksimale per abdominalin dhe te pasmet, duke i bere perfekte keto strece si per relax ashtu edhe per stervitje.

Janë kaq të rehatshme dhe të buta, do t`i ndjeni si një lëkurë e dytë!

Të Rehatshme dhe me Stil

Streçet Perfekte jane dizenjuar specifikisht per tju falur rehati ne cdo levizje pa ju kompleksuar

Bel i Lartë

Streçet perfekte jane disenjuar me bel te larte i cili ju mbledh dhe pjesen e abdominalit. Modelon belin dhe ngre te pasmet duke ju dhuruar linja perfekte

Disponojme 3 ngjyrat

Roze

Te zeza

Gri

Efekt Push Up

PERFECT LEGGINGS kane bel te lartë, material me hoje dhe strukture push up . Streçet ideale te fitnesit per linja dhe forma që të lënë pa frymë !

PERFECT LEGGINGS

Përfito oferten promovuese
Nje pale vetem: 3990 L

Zgjidhe ti masen dhe ngjyren qe te pelqen

Krijo setin tend te streceve perfekte

6-960x1024

BODY LIFTING

Sekreti qendron ne pelhuren e kompresimit me mikrofibra inteligjente poliamide qe integrojne kristalet minerale bioaktive per te fshehur dhe eleminuar edhe celulitin me kokeforte.

Duke zvogeluar celulitin dhe indin yndyror, kofshet dhe kembet tuaja duken te lemuara dhe silueta juaj eshte me e formuar.

Anti-celulit dhe Push-Up

Struktura e hojeve 3D fsheh plotesisht çdo parregullsi ose celulit.Ferkimi me lekuren ndihmon ne reduktimin e celulitit.Qepja speciale ne anen e pasme krijon nje efekt seksi dhe ngre vithet.

Elastike dhe te buta

Materiali kompresues siguron fshehjen e parregullsive dhe thekson format. Perfect Leggings pershtaten me linjat e te gjitha femrave.

Si nje lekure e dyte

Lejojne qarkullimin e ajrit, shume elastike me rehati ne maksimum

Pantallonat jane siç pershkruhen, ngjyra dhe modeli korrespondojne me imazhet ne kete faqe. Ato jane shume komode dhe pershtaten, prandaj eshte e veshtire te gabosh masen, sepse pershtaten lehte. Ata rrine mire, lejojne te gjitha llojet e levizjeve dhe ushtrimeve ... ato gjithashtu me bejne te pasmet te duken me te medha
Marina Stefani
Blerje e verifikuar: Masa L
Une i kisha kerkuar per nje kohe shume te gjate, por isha pak skeptike per shume detaje. Kur e shoh veten veshur me to mendoj Une jam nje BOMBE !!!Pasi i porosita me kane arritur ne shtepi shume shpejt, material fantastik, ato me mbeshtjellin por nuk me shtypin format. Strecet nxjerrin ne pah fodhe nese nuk i keni, ato shfaqen !! Aspak transparente, te buta. Une vesh XS dhe mu pershtaten fiks me masen e streceve. Ja u keshilloj !!!!!!!
Camilla Raffino
Blerje e verifikuar: Masa S
Produkt i rehatshem me nje material shume shume cilesor ... lahen lehtesisht ne lavatrice dhe nuk I ndryshon forma
Brikena Fiori
Blerje e verifikuar: Masa XL
Pershtatja eshte thjesht e shkelqyeshme. Materiali eshte i bute dhe i holle. Jam e lumtur qe e bera kete blerje
Valentina Martini
Blerje e verifikuar: Masa L

PERFECT LEGGINGS

Transport falas Brenda 24 oreve nese porosisni tani !
Pagesa e sigurt ne momentin e dorezimit te produktit

Përfito oferten promovuese:

Vendosni te dhenat tuaja dhe menaxheri i shitjeve do t'iu kontaktoje per te ndare me ju oferten perkatese per permasat e dyshekut tuaj!Kliko “Porosit Tani” pasi te plotesoni te dhenat si me lart dhe menjehere do te jeni ne kontakt me menaxheret e shitjeve.

2021 © Te gjitha te drejtat e rezervuara nga BCTV

Menu